Hakkımızda


Glory Tekstil ;

       1986 yılında kurulan Firmamız , kuruluşunun ilk yıllarında konfeksiyon ürünleri imalat ve toptan satışını gerçekleştirmiştir.

 

       1992 yılından itibaren sünnet kıyafetleri imalatına başlamış ve o yıllardan bu zamana kadar tüm Türkiye çapında birçok özel ve kamu kuruluşuna sünnet kıyafeti tedarik etmiştir.

 

       1993 yılından itibaren ise Zabıta Kıyafetleri , Güvenlik Kıyafetleri , İş Elbiseleri , Gazi Kıyafetleri , Hastane (Doktor - Hemşire - Ameliyathane - Görevli) Kıyafetleri , Restaurant - Cafe (Aşçı - Garson - Komi) Kıyafetleri , Promosyon Ürünlerinin imalat ve satışı alanında faaliyette bulunmaktadır. Firmamız , müşteri portföyünü ve müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırarak faaliyetine devam etmektedir.

 

       Temel ilkelerimiz ; Kaliteli ürünü en uygun fiyata siz değerli müşterilerimize ulaştırmak , tüm müşterilerimizi hizmetimiz ve ürünlerimiz ile tam anlamıyla memnun etmek ve her ne şekilde , zaman ve şartta olursa olsun ürünlerimizi tam zamanında sizlere ulaştırmaktır.

 

       Toplu sünnet organizasyonlarında Firmamız ; alıcı firmanın yada kurumun karşılaşacağı zorlukları ve karışıklıkları gidermek amacı ile her çocuğumuzun bedenine uygun kıyafeti , isim ve yaş grubuna göre paket yapabilmesinin yanı sıra kıyafetlerin dağıtılacağı gün orada bulunarak alıcıyı yalnız bırakmamaktadır.

© Bu Sitedeki Tüm Görsel ve Yazılı Materyaller İzinsiz ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Aksi Durumlarda Yasal İşlemlere Başvurulur.

GLORY TEKSTİL En Ucuz Sünnet Kıyafetleri Burada © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır