Güvenlik


Sitemizde yapılan Kredi Kartı işleminin her aşaması güvenlik altına alınmıştır.

 

Site - Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 Bit SSL standartlarında gerçekleştirilmektedir. Kredi Kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu güvenliğin sağlanıp sağlanmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http:// değil https:// şeklinde oluşu ifade etmektedir. Bu tarz sayfalara eriştiğinizde tarayıcınızın sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

 

Site - Banka Haberleşme Güvenliği

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Sözkonusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

 

Site içi Veri Güvenliği

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

© Bu Sitedeki Tüm Görsel ve Yazılı Materyaller İzinsiz ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Aksi Durumlarda Yasal İşlemlere Başvurulur.

GLORY TEKSTİL En Ucuz Sünnet Kıyafetleri Burada © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır